Hongkong Saichuang İlaç Teknolojisi Co, Ltd

Bizi tercih edin, sizi bekliyor en iyi, profesyonel steroid ekibi!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerNootropics Toplu Toz

Cas 135463-81-9 Analog Nootropedia için Coluracetam Racetam Akıllı İlaçlar

Ben sohbet şimdi

Cas 135463-81-9 Analog Nootropedia için Coluracetam Racetam Akıllı İlaçlar

Çin Cas 135463-81-9 Analog Nootropedia için Coluracetam Racetam Akıllı İlaçlar Tedarikçi

Büyük resim :  Cas 135463-81-9 Analog Nootropedia için Coluracetam Racetam Akıllı İlaçlar

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Pharmasupply
Sertifika: GMP; ISO; SGS
Model numarası: Nootropics Ham Toz

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 g
Fiyat: 295 USD / 10G
Ambalaj bilgileri: Şişe ve folyo çanta
Teslim süresi: 24 saat içinde ödemenizi aldıktan sonra
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, Money Gram, Paypal
Yetenek temini: 1000kg / ağız
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Coluracetam diğer adı: Coluracetam
Ambalaj: folyo torba veya şişe Formu: Toz
Tahliller: % 99 Nakliye: express (FedEx, UPS, DHL, EMS) tarafından, hava ve deniz yoluyla
ödeme: Western Union, Money Gram, T / T ve Paypal whatsapp: 8618873306038
E-posta: kathelin@yccreate.com
Vurgulamak:

nootropic brain supplements

,

natural nootropic supplements

Cas 135463-81-9 Coluracetam Racetam Analog Nootropedia İçin Akıllı İlaçlar Belleği Geliştiriyor

  • Herhangi bir sipariş ile ilgilenen web sitemizi ziyaret edin, lütfen iletişime geçin:
  • E-posta: kathelin@yccreate.com
  • Skype: live: kathelin_4
  • WhatsApp: +8618873306038

Koleracetam Açıklama:

Koleracetam ( INN ) (kod adı BCI-540 ; daha önce MKC-231 ) nootropiktir. racetam ailesinin ajanı . [1] Başlangıçta Alzheimer hastalığı için Mitsubishi Tanabe Pharma Corporation tarafından geliştirilmiş ve test edilmiştir . İlacın klinik çalışmalarında son noktalara ulaşamaması üzerine , California eyaleti tarafından "Nitelikli Bir Terapötik Keşif Programı Hibe" ile ödüllendirilmeden önce olan majör depresif bozukluğa (MDD) yönelik araştırmalar için BrainCells Inc tarafından ruhsat verilmiştir. [2] Faz IIa’dan bulgular Klinik denemeler , yaygın anksiyete bozukluğu (GAD) ile eşlik eden MDB için potansiyel bir ilaç olacağını göstermiştir . [3] BrainCells Inc şu anda [ ne zaman? ] bu amaç için ilacı lisans dışı bırakmak. [4] [ tam alıntı gerekli ] İskeminin önlenmesi ve tedavisinde potansiyel kullanımı da olabilir retinopati ve retinal ve optik sinir hasarı. [ tıbbi alıntı gerekli ]

Koleracetamın, phencyclidine (PCP) maruz bırakılan sıçanların medial septal çekirdeğindeki kolin asetiltransferaz üretim kaybını tersine çevirdiği ve şizofreni için potansiyel bir terapötik ilaç olarak kabul edildiği gösterilmiştir .

COLURACETAM Temel bilgiler
Ürün adı: COLURACETAM
Eş anlamlı: COLURACETAM N- (2,3-Dimetil-5,6,7,8-tetrahidrofuro [2,3-b] kinolin-4-il) -2- (2-oksopirolidin-1-il) asetamid; 1-pirrolidinasetamid , 2-okso-N- (5,6,7,8-tetrahidro-2,3-dimetilfuro [2,3-b] kinolin-4-il) -; Coluracetam, MKC-231; 1- [N- ( 2,3-DiMetil-5,6,7,8-tetrahidrofuro [2,3-b] kinolin-4-il) carbaMoilMetil] pirrolidin-2-on; BCI-540; Koleracetam,> =% 99; 2-okso N- (5,6,7,8-tetrahidro-2,3-dimetil-furo [2,3-b] kinolin-4-il) -1-pirrolidinasetamid
CAS: 135463-81-9
MF: C19H23N3O3
MW: 341,4
EINECS: 1308068-626-2
Ürün kategorileri: Beyin sağlığı ilacı ; Nootropik ; ilaç ara veya ilaç sınıfı
Mol Dosyası: 135463-81-9.mol

COLURACETAM Yapısı

Koleracetam Faydaları

Coluracetam, racetam ailesinin bir parçası olan oldukça yeni bir nootropik bileşiktir. Ne kadar yeni olduğu için ilacın etkinliği konusunda nispeten az sayıda çalışma vardır. Ancak, var olan, hafızasını geliştirmek, beynini nörolojik dejenerasyondan korumak ve bilişsel yeteneklerini geliştirmek isteyen herkes için son derece ümit vericidir.

Koleratamtamın birincil faydası, yüksek afiniteli kolin alımındaki (HACU) artıştır [3]. Daha spesifik olarak, bu işlem, daha fazla asetilkolin sentezi için kolin beynin sinapslarına alımını artırmaya yardımcı olur. Genellikle, insan beyinleri asetilkolin üretimi konusunda sınırlamaları vardır ve coluracetam bunu bilişsel faydalarınız için atlar.

Bunun akış aşağı etkileri manifolddur. Önerilen önerilen coluracetam faydalarından biri, Alzheimer hastalığına karşı destek sağlayabilen nöroprotektif bir ajandır [4]. Araştırma hala az olmasına rağmen, kolinerjik sistem ve yaşa bağlı nörolojik hastalıklar ile etkileşimleri göz önüne alındığında bu makul görünmektedir.

Anekdotik kanıtlar, coluracetam'ın diğer yarış turlarının bazıları gibi bir ruh hali arttırıcı olarak da hareket edebileceğini göstermektedir. Bu kanıt nootropik topluluklardan gelir ve birçok insan bilişsel gelişim için ilacı alır ve ikincil etkileri not eder. İnsanların coluracetam'in kendisine nasıl tepki gösterdiğini görmek için aşağıdaki Seçilmiş Topluluk Deneyimlerini inceleyin.

Coluracetam Nasıl Çalışır?

Daha önce açıklandığı gibi, coluracetam öncelikle yüksek afiniteli kolin alımı işlemi ile çalışır. Bu, “nasıl çalıştığını” söylemenin süslü bir yolu olan “eylem mekanizması” dır. Anıların ve bilişsel becerilerin depolanmasından genellikle sorumlu olan beyin kimyasalları asetilkolindir. Bu kimyasal, coluracetam'ın beyindeki asetilkolin miktarını arttırması durumunda etkilenen kolinerjik sistemin bir parçasıdır.

Asetilkolin üzerine yapılan birçok araştırmada görüldüğü gibi, bu beyin kimyasalının ilave miktarları hafıza oluşumunu, öğrenmeyi ve genel bilişsel yetenekleri geliştirmek için çok değerli olabilir. Koleracetam, bellekten sorumlu olan belirli bölgelerdeki (hipokampus gibi) asetilkolin seviyenizi artırarak çalışır.

Koleracetamın Yan Etkileri

Yine, coluracetamın yan etkileri ile ilgili bilimsel araştırma ve kanıtlar azdır. Bu nootropik bileşik, insan vücudu ve beyin tarafından anekdot olarak iyi alınır. Coluracetam almak genellikle birçok yan etki yaratmaz, ancak var olduklarında diğer yarış türlerine benzer.

Sinirlilik ve bulantı bazen endişe vericidir, ancak son derece nadirdir. Genellikle coluracetam, endişe ve depresyon duygularına yardımcı olur. Son olarak, coluracetam'ın daha sonra akşam veya gece almak için fazla uyarıcı olduğunu görebilirsiniz. Bu durumda, daha erken almaya çalışın veya daha küçük bir dozaj bulmaya çalışın.

Koleracetam Dozajı

Araştırma açıkça en iyi coluracetam dozunu belirtmiyor, ancak ekstrapolasyon verilerine dayanan birkaç farklı öneri var. 3.2 - 32.7 mg doz alınması önerilir, ancak genellikle 20 mg başlangıç ​​dozudur.

Birçok insanın zevk alması gereken bir şey, coluracetam'ı dilaltı dozajlamaktır, bu da bağırsak kanalındaki ilk geçiş metabolizmasını önlemeye yardımcı olur. Dil altı çözeltisini kullanıyorsanız, damlalığı dilin altına koymak ve yerleştirmek için 20 mg doz kullanın. Çözelti ne kadar uzun olursa, emme o kadar iyi olur.

Koleratamtam dozajının kanda yaklaşık 30 dakikada zirve yaptığını, yani hızlı etkili bir nootropik bileşik olduğunu unutmayın. Bundan en iyi şekilde faydalanabilmek için, kan dolaşımından 3 saat veya daha kısa sürede azalan titiz zihinsel çalışma için dozajınızı zamanlayın

----------------
HAKKIMIZDA
----------------
Farmasötik hammadde (hormon steroid tozları, Steroid enjekte edilebilir sıvılar, peptitler, Sarmlar) konusunda uzman olan firmamız, Ar-Ge, üretim, işletme ve pazarlamayı organik bir bütün halinde birleştirmektedir. 15 yıl ihracat ve ithalat yetkisine sahibiz.
Büyük Pazar: ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, İsveç, Rusya, Polonya, Brezilya, İsrail, Hollanda, Almanya, İspanya, İsviçre, Polonya ve benzeri.

Adedi: 100 ml
Paket: gizlenmiş ve gizli pkg
Ödeme: T / T, Western Union, Moneygram, bitcoin
Teslimat: ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde mal gönderdi.
Özel Geçiş oranı:% 99
Parsel ele geçirildiğinde veya herhangi bir kalite problemi bulunduğunda, tekrar gönderme politikası kullanılabilir.
Satış sonrası servis:
İkinci kez müşterilerimiz için indirimler mevcuttur. Kendinizi tanıtmak için tarifler ve profesyonel önerilerde bulunabiliriz. Malların gönderilmesinden sonra takip numarası ve ambalaj fotoğrafları hızlıca verilebilir. Biz her zaman burada seni bekliyoruz!


Başlıca ürünlerimiz sizi bekliyor:
Anabolik Steroid Tozları
Yarı mamul Steroid sıvısı
Peptidler
Erkek geliştirme tozu
Ağrı kesici tozları
Nootropik Ajan
SARMler
Yağ kaybı
Steroid Solventleri: BA, BB, GSO, Guaiacol, EO, PEG vb.
Araçlar ve Cihazlar: Filtre, Crimper, Flakonlar, kapaklar, vb.

Nootropics listesi
Sunifiram
Pirespa
Adrafinils
Koleracetam (MKC 231)
Noopept
piracetam
İdebenon
Carphedon
Pramiracetam
rivastigmin
oksirasetam
Anirasetam
Donepezil
Rivastigmin tartrat
Alfa GPC
CRL-40.941 (Fladrafinil)
Fasoracetam
Galantamin
9-fluorenolle
NSI-189 serbest tabanı
NSI-189 fosfat
fenibut
pikamilon
PRL-8-53
Tianeptin sodyum
Vinpocetine
Vincamine

İletişim bilgileri
Hongkong  Saichuang  Pharmaceutical  Technology  Co.,Ltd

İlgili kişi: Lin.z

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)