Hongkong Saichuang İlaç Teknolojisi Co, Ltd

Bizi tercih edin, sizi bekliyor en iyi, profesyonel steroid ekibi!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerNootropics Toplu Toz

Nootropics Toplu Toz Coluracetam Racetam Analog Nootropedia Bellek Geliştirin Cas 135463-81-9

Ben sohbet şimdi

Nootropics Toplu Toz Coluracetam Racetam Analog Nootropedia Bellek Geliştirin Cas 135463-81-9

Çin Nootropics Toplu Toz Coluracetam Racetam Analog Nootropedia Bellek Geliştirin Cas 135463-81-9 Tedarikçi

Büyük resim :  Nootropics Toplu Toz Coluracetam Racetam Analog Nootropedia Bellek Geliştirin Cas 135463-81-9

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Pharmasupply
Sertifika: GMP; ISO; SGS
Model numarası: Nootropics Ham Toz

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 g
Fiyat: 295 USD / 10G
Ambalaj bilgileri: Şişe ve folyo çanta
Teslim süresi: 24 saat içinde ödemenizi aldıktan sonra
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, Money Gram, Paypal
Yetenek temini: 1000kg / ağız
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Coluracetam diğer adı: Coluracetam
Ambalaj: folyo torba veya şişe Formu: Toz
Tahliller: % 99 Nakliye: express (FedEx, UPS, DHL, EMS) tarafından, hava ve deniz yoluyla
ödeme: Western Union, Money Gram, T / T ve Paypal whatsapp: 8618873306038
E-posta: kathelin@yccreate.com
Vurgulamak:

nootropic brain supplements

,

natural nootropic supplements

Nootropics Toplu Toz Coluracetam Racetam Analog Nootropedia Bellek Geliştirin Cas 135463-81-9

  • Herhangi bir sipariş ile ilgilenen web sitemizi ziyaret edin, lütfen iletişime geçin:
  • E-posta: kathelin@yccreate.com
  • Skype: live: kathelin_4
  • WhatsApp: +8618873306038

Koleracetam Açıklama:

Koleracetam ( INN ) (kod adı BCI-540 ; daha önce MKC-231 ) nootropiktir. racetam ailesinin ajanı . [1] Başlangıçta Alzheimer hastalığı için Mitsubishi Tanabe Pharma Corporation tarafından geliştirilmiş ve test edilmiştir . İlacın klinik çalışmalarında son noktalara ulaşamaması üzerine , California eyaleti tarafından "Nitelikli Bir Terapötik Keşif Programı Hibe" ile ödüllendirilmeden önce olan majör depresif bozukluğa (MDD) yönelik araştırmalar için BrainCells Inc tarafından ruhsat verilmiştir. [2] Faz IIa’dan bulgular Klinik denemeler , yaygın anksiyete bozukluğu (GAD) ile eşlik eden MDB için potansiyel bir ilaç olacağını göstermiştir . [3] BrainCells Inc şu anda [ ne zaman? ] bu amaç için ilacı lisans dışı bırakmak. [4] [ tam alıntı gerekli ] İskeminin önlenmesi ve tedavisinde potansiyel kullanımı da olabilir retinopati ve retinal ve optik sinir hasarı. [ tıbbi alıntı gerekli ]

Koleracetamın, phencyclidine (PCP) maruz bırakılan sıçanların medial septal çekirdeğindeki kolin asetiltransferaz üretim kaybını tersine çevirdiği ve şizofreni için potansiyel bir terapötik ilaç olarak kabul edildiği gösterilmiştir .

Coluracetam, ırm sentetik nootropik sınıfının yeni ve benzersiz bir üyesidir. Başlangıçta Alzheimer hastalığı için potansiyel bir tedavi olarak geliştirilen ve daha sonra depresyon ve anksiyete tedavisi olarak kabul edilen coluracetam ruh halini iyileştirmek, motivasyonu arttırmak ve vizyonu artırmak için bilinen popüler bir nootropik haline geldi.

Coluracetam ilk olarak 2005 yılında Japonya'nın Mitsubishi Tanabe Pharma Corporation tarafından Alzheimer hastalığı tedavisi olarak sentezlendi. Hayal kırıklığına uğratan klinik denemelerden sonra, coluracetam, bileşiği depresyon ve anksiyete tedavisi için test etmeye başlayan ABD biyoteknoloji firması BrainCells Inc.'e lisans verdi. İlk test sonuçları pozitif olmasına rağmen coluracetam'ın daha fazla çalışılmasının faydalı olacağını ileri sürmesine rağmen, ‍ [1] gelişimini durdurdu ve BrainCells, Inc. 2014 yılında kapandı. ‍ [2] Coluracetam, 2012'den beri lisans almaya hazırdı.

Coluracetam, öncelikle hafıza işlevini seçici olarak etkileyen bir kolin alım arttırıcı görevi görür. [4] Özel olarak, yüksek afiniteli kolin alımını arttırır, bunun yapıldığı kolinin daha fazlasını sağlayarak nörotransmiter asetilkolinin seviyelerini arttırır. Asetilkolin, bellek ve biliş ile en yakından ilişkili nörotransmiter olduğundan, bu işlevin coluracetam'ın nootropik yeteneklerinin birincil kaynağı olduğuna inanılmaktadır.

Koleracetam özellikle güçlüdür ve diğer racetam sınıfı nootropiklerden çok daha küçük bir doz gerektirir. Hızlı etkilidir, 30 dakikalık bir alımdan sonra plazmada yüksek seviyelere ulaşır, ancak üç saat içinde seviyeler düşer.

Coluracetam, ABD'de düzenlenmemiştir ve diyet takviyesi olarak satılmaktadır, ancak yasal statüsü ülkeden ülkeye değişmektedir. Kanada ve İngiltere'de, reçete dışında yasal olarak satılamaz, ancak yasal olarak ithal edilebilir ve bulundurulabilir.

Hafıza ve Öğrenme

Koleracetamın farelerde bilişsel işlev ve hafızayı iyileştirdiği gösterilmiştir ve teoride, benzer sonuçların insanlara çevrilebilir.

2010 hayvan çalışmasında, coluracetam, herhangi bir önemli yan etki yaratmadan yapay olarak indüklenen hafıza açıklarını iyileştirdi. Pozitif sonuçlar, son dozdan üç gün sonra, coluracetam'ın serum konsantrasyonu ihmal edilebilir olsa bile hala belirgindi. [7]

Bazı kullanıcılar coluracetam'ın kısa süreli hafızayı ve serbest hatırlamayı önemli ölçüde geliştirdiğini, ‍ [8] ezberlemeyi ve hatırlama yeteneklerini arttırdığını ve okuduğunu anlama becerisini arttırdığını, ‍ [9] ve düşünce ve öğrenme hızını ve bilgi tutmayı arttırdığını söylüyor. [10]

Depresyon ve Anksiyete

Faz 2a coluracetam klinik araştırması, depresyon ve anksiyete hem de tedaviye dirençli hastalar için etkili olabileceğini önerdi.

İnsanları içeren birkaç coluracetam testinden biri olan altı haftalık plasebo kontrollü çalışma, 240 mg'lik bir dozajın (80 mg'lık üç günlük doza bölünmüş), ortak depresif bozukluğun (MDB) tedavisinde morbid genelleşmiş anksiyete bozukluğu (GAD).

Test süresinin sonunda, genel tedavi grubu ve plasebo grubu, depresyon ve anksiyete ölçeklerinde benzer şekilde puan aldı, ancak hem MDB hem de YAB'si olan ve daha önce başarısız olan tedavi grubu katılımcılarının alt grubunda ölçülebilir bir iyileşme oldu. ortalama iki antidepresan var.

Coluracetam'ın anksiyete ve depresyon üzerindeki etkisi hakkındaki kullanıcı raporları, bazıları ‍ [12] 'yi hafiflettiğini ve güçlü ve güvenilir bir ruh hali güçlendiricisi olduğunu with [13] söylerken, diğerleri aslında depresyon ve anksiyeteyi tetikleyebileceğini söylüyor. [14]

görme yeteneği

Coluracetam'ın görme üzerindeki etkisi, renk görme, şekil tanıma ve optik canlılığı artırdığını söyleyen kullanıcılar tarafından sıklıkla bildirilir. ‍ [15] ‍ [16] Bazı kullanıcılar bu efekti “HD görüntü” ‍ [17] olarak tanımlarken, diğerleri ışıkları daha parlak hale getirdiğini ve kontrastı yoğunlaştırdığını söylüyor. [18]

Geliştirilmiş vizyon coluracetam'ın bildirilen en yaygın yararlarından biri olmasına rağmen, bu etkiyi açıklayan ya da onaylayan kesin bir bilimsel kanıt yoktur.

Nasıl çalışır

Çoğu racetam bileşiği gibi, coluracetam da temel olarak öğrenme, hafıza ve biliş ile güçlü bir şekilde ilişkili olan nörotransmiter asetilkolin seviyelerini artırarak çalışır.

Bununla birlikte, coluracetam'ın asetilkolin seviyelerini modüle ettiği araçlar eşsizdir; yarış pistleri tipik olarak uygun reseptörleri uyararak asetilkolin üretimini tetiklerken, coluracetam bunu yüksek afiniteli kolin alımını veya HACU'yu artırarak yapar. HACU sistemi, asetilkoline dönüşüm için kolinin nöronlara çekilme hızını belirler.

Kolinin sinir hücrelerine çekilme hızını artırarak, coluracetam asetilkolin üretimini arttırır ve bu çok önemli nörotransmitterin beyin seviyelerinin yükselmesine neden olur. [19] Ayrıca, yüksek afiniteli kolin taşıyıcı molekül CHT1'de bir artış yarattığı gösterilmiştir ki bu da alım için kolinin hızlı mevcudiyetine yol açar.

Birlikte bu eylemler, gelişmiş biliş ve hafıza ile ilişkili olan daha yüksek seviyelerde asetilkolin ile sonuçlanır.

Dozaj

Coluracetam üzerine yapılan araştırmaların çoğu insanlardan ziyade hayvanlar üzerinde yapıldığı için, evrensel olarak kabul edilen dozaj yönergeleri yoktur. Aktif dozaj aralığı genellikle 5-20 mg olarak tanımlanır, ancak kullanıcılar hem oral hem de dilaltı olarak alınan geniş bir doz aralığı bildirirler. [20]

Pek çok kullanıcı toleransın hızlı bir şekilde gelişebileceğini belirtmektedir, [21], ancak coluracetam'ın bu yönü ile ilgili herhangi bir araştırma verisi yoktur.

Tüm nootropiklerde olduğu gibi, maddeye reaksiyonunuzu belirlemek ve gerektiğinde artırmak için, aralığın alt ucunda doza başlamak en iyisidir.

Yan etkiler

Coluracetam üzerine yapılan hayvan veya insan çalışmaları hiçbir yan etki göstermemiştir.

Olumsuz yan etkilerin bulunmaması, coluracetam'ın sıçanlarda yapay olarak indüklenen hafıza açıklarını dengelendiği gösterilmiş olan hayvan çalışmasının en dikkat çekici yönlerinden biri olarak kabul edildi. [22]

Racetam sınıfı nootropiklerle ilişkili en sık bildirilen yan etki baş koludur ve sıklıkla ek kolin alarak ortadan kaldırılabilir.

Coluracetam kullanıcıları ayrıca aralıklı mide bulantısı ve gündüz uykusuzluğunu olumsuz yan etkiler olarak bildirmişlerdir, her ikisi de dozu azaltarak azaltılmıştır. [23]

İstifleme

Çoğu yarışta olduğu gibi, coluracetam da daha fazla bellek ve bilişsel faydalar için alfa GPC gibi bir kolin kaynağı ile istiflenir.

Alfa GPC ile istifleme yapıyorsanız, ek kolin için önerilen dozlar günde 300–600 mg ve günlük 250–750 mg'dir.

----------------
HAKKIMIZDA
----------------
Farmasötik hammadde (hormon steroid tozları, Steroid enjekte edilebilir sıvılar, peptitler, Sarmlar) konusunda uzman olan firmamız, Ar-Ge, üretim, işletme ve pazarlamayı organik bir bütün halinde birleştirmektedir. 15 yıl ihracat ve ithalat yetkisine sahibiz.
Büyük Pazar: ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, İsveç, Rusya, Polonya, Brezilya, İsrail, Hollanda, Almanya, İspanya, İsviçre, Polonya ve benzeri.

Adedi: 100 ml
Paket: gizlenmiş ve gizli pkg
Ödeme: T / T, Western Union, Moneygram, bitcoin
Teslimat: ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde mal gönderdi.
Özel Geçiş oranı:% 99
Parsel ele geçirildiğinde veya herhangi bir kalite problemi bulunduğunda, tekrar gönderme politikası kullanılabilir.
Satış sonrası servis:
İkinci kez müşterilerimiz için indirimler mevcuttur. Kendinizi tanıtmak için tarifler ve profesyonel önerilerde bulunabiliriz. Malların gönderilmesinden sonra takip numarası ve ambalaj fotoğrafları hızlıca verilebilir. Biz her zaman burada seni bekliyoruz!


Başlıca ürünlerimiz sizi bekliyor:
Anabolik Steroid Tozları
Yarı mamul Steroid sıvısı
Peptidler
Erkek geliştirme tozu
Ağrı kesici tozları
Nootropik Ajan
SARMler
Yağ kaybı
Steroid Solventleri: BA, BB, GSO, Guaiacol, EO, PEG vb.
Araçlar ve Cihazlar: Filtre, Crimper, Flakonlar, kapaklar, vb.

Nootropics listesi
Sunifiram
Pirespa
Adrafinils
Koleracetam (MKC 231)
Noopept
piracetam
İdebenon
Carphedon
Pramiracetam
rivastigmin
oksirasetam
Anirasetam
Donepezil
Rivastigmin tartrat
Alfa GPC
CRL-40.941 (Fladrafinil)
Fasoracetam
Galantamin
9-fluorenolle
NSI-189 serbest tabanı
NSI-189 fosfat
fenibut
pikamilon
PRL-8-53
Tianeptin sodyum
Vinpocetine
Vincamine

İletişim bilgileri
Hongkong  Saichuang  Pharmaceutical  Technology  Co.,Ltd

İlgili kişi: Lin.z

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)