Hongkong Saichuang İlaç Teknolojisi Co, Ltd

Bizi tercih edin, sizi bekliyor en iyi, profesyonel steroid ekibi!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerNootropics Toplu Toz

AMPA Reseptör Pozitif Allosterik Modülatör IDRA-21, Ampakin Nootropic Ham Toz için

Ben sohbet şimdi

AMPA Reseptör Pozitif Allosterik Modülatör IDRA-21, Ampakin Nootropic Ham Toz için

Çin AMPA Reseptör Pozitif Allosterik Modülatör IDRA-21, Ampakin Nootropic Ham Toz için Tedarikçi

Büyük resim :  AMPA Reseptör Pozitif Allosterik Modülatör IDRA-21, Ampakin Nootropic Ham Toz için

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Pharmasupply
Sertifika: GMP; ISO; SGS
Model numarası: Sarms ham toz

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 g
Fiyat: 295 USD / 10G
Ambalaj bilgileri: Şişe ve folyo çanta
Teslim süresi: 24 saat içinde ödemenizi aldıktan sonra
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, Money Gram, Paypal
Yetenek temini: 1000kg / ağız
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: IDRA-21 diğer adı: IDRA21
Ambalaj: folyo torba veya şişe Formu: Toz
Tahliller: % 99 Nakliye: express (FedEx, UPS, DHL, EMS) tarafından, hava ve deniz yoluyla
ödeme: Western Union, Money Gram, T / T ve Paypal whatsapp: 8618873306038
E-posta: kathelin@yccreate.com
Vurgulamak:

nootropic brain supplements

,

natural nootropic supplements

AMPA Reseptör Pozitif Allosterik Modülatör IDRA-21, Ampakin Nootropic Ham Toz için

  • Herhangi bir sipariş ile ilgilenen web sitemizi ziyaret edin, lütfen iletişime geçin:
  • E-posta: kathelin@yccreate.com
  • Skype: live: kathelin_4
  • WhatsApp: +8618873306038

IDRA-21 Genel Bakış

IDRA-21, hayvan çalışmalarında bellek ve öğrenme yeteneğini geliştirmek için gösterilen sentetik, ampakin araştırma kimyasaldır. Aniracetam ile öğrenmeyi geliştiren benzerlikleri paylaşır ancak öğrenme ve bilişsel performansı geliştirmede 10 ila 30 kat daha güçlü olduğu gösterilmiştir. Öğrenme ve hafızaya dahil olan AMPA glutamat reseptörlerini tamamen modüle eder. Tek bir doz iki gün kadar etkilidir. Hiçbir insan çalışması yapılmamıştır. Maymunlar ve sıçanlar üzerinde yapılan çalışmalar etkileyici sonuçlar vermiştir. IDRA-21'in sinaptik plastisiteyi ve uzun vadeli güçlenmeyi indüklediği, sinapslar arasındaki bağlantıların güçlendiği düşünülmektedir. Bu, düşünme yeteneğini geliştirerek daha fazla ve daha güçlü beyin bağlantıları oluşturur.

Sıçanlar üzerinde yapılan bir 1995 çalışmasında IDRA-21, alprazolam (Xanax) tarafından tetiklenen bilişsel eksiklikleri azaltmıştır. Aynı yıl, başka bir çalışmada, skopolaminin neden olduğu bilişsel bozulma maymunlarda IDRA-21 ile tersine çevrildi. Hiçbir insan çalışması yapılmamıştır.

IDRA-21: Yeni Nesil Ampakine Nootropik

Ampakinler, nootropik bileşikler ailesine nispeten yeni bir ilavedir. Bunlar, AMPA glutamat reseptörünün aktivasyonu yoluyla, dikkat aralığı modülatörleri ve öğrenme yeteneğinin arttırıcıları olarak işlev gören bileşiklerdir.

Kamu piyasasında bulunabilecek en yeni ampakinlerden biri, deneysel olarak kanıtlanmış faydalarla birlikte son derece uzun süreli etkilere sahip olan IDRA-21'dir.

IDRA-21 Nedir?

IDRA-21, benzotiadiazin (benzodiazepin ile karıştırılmamalıdır) kimyasal yapısından elde edilen bir ilaçtır. Bu sınıftaki diğer kimyasallar, organ yetmezliğini önlemek için çoğunlukla diüretikler gibi diğer farmasötik ilaçları içerir.

Nootropik bir madde olduğu için, IDRA-21'in, olumsuz etkileri çok az veya hiç olumsuz etki göstermeden bilişsel kabiliyeti arttırdığı klinik bir ortamda gösterilmiştir. Bununla birlikte, IDRA-21'in dünya için hala yeni bir madde olduğunu ve halen mevcut laboratuvar araştırmalarının miktarına kıyasla etkinlik için daha fazla anekdot kanıtı bulunduğunu belirtmek de önemlidir.

IDRA-21 , AMPA reseptörünün pozitif allosterik bir modülatörü ve bir benzotiadiazin türevidir. Kiral bir moleküldür, (+) - IDRA-21 aktif formdur.

IDRA-21, hayvan çalışmalarında nootropik etkiler göstererek öğrenme ve hafızayı önemli ölçüde geliştirir. Alprazolam veya skopolaminin neden olduğu bilişsel eksikliklerin tersine çevrilmesinde aniracetamdan yaklaşık 10-30 kat daha etkilidir ve tek bir dozdan sonra 48 saat kadar süren kalıcı etkiler yaratır. Bu eylem için mekanizmanın , beyindeki sinapslar arasında uzun vadeli güçlenmenin uyarılmasını teşvik ettiği düşünülmektedir.

IDRA-21, normal şartlarda nörotoksisite üretmez, ancak felç veya nöbet sonrası global iskemiyi takiben nöronal hasarı daha da kötüleştirebilir.

Ampakinlere veya benzoilpiperidin türevli AMPA reseptör güçlendirici maddelerine kıyasla, IDRA-21, CX-516'dan daha etkiliydi, fakat CX-546'dan daha az etkiliydi . IDRA-21'e kıyasla büyük oranda artmış potansiyele sahip daha yeni benzotiadiazid türevleri geliştirilmiştir, ancak bunlar benzoilpiperidin ve benzoilpirrolidin CX serisi ilaçların klinik gelişim için en çok tercih edilen toksisite nedeni ile daha iyi olması nedeniyle araştırılmıştır yüksek dozlarda profilleri.

IDRA-21'in Durumu

IDRA-21, bölgenizdeki düzenleyici kurumlar tarafından onaylanan araştırmalar için kullanılacak bir araştırma kimyasaldır. IDRA-21, bu ve diğer araştırma kimyasallarını ve en yüksek saflıktaki takviyelerini satın alabileceğiniz limitsizlifenootropics.com adresinde halka satılan yasal olarak mevcuttur.

Feragatname: Bu ürün sadece araştırma amacıyla saf bir bileşik olarak satılmaktadır ve diyet takviyesi olarak kullanılması amaçlanmamıştır. Lütfen satın alma şart ve koşullarımıza bakın.

----------------
HAKKIMIZDA
----------------
Farmasötik hammadde (hormon steroid tozları, Steroid enjekte edilebilir sıvılar, peptitler, Sarmlar) konusunda uzman olan firmamız, Ar-Ge, üretim, işletme ve pazarlamayı organik bir bütün halinde birleştirmektedir. 15 yıl ihracat ve ithalat yetkisine sahibiz.
Büyük Pazar: ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, İsveç, Rusya, Polonya, Brezilya, İsrail, Hollanda, Almanya, İspanya, İsviçre, Polonya ve benzeri.

Adedi: 100G
Paket: gizlenmiş ve gizli pkg
Ödeme: T / T, Western Union, Moneygram, bitcoin
Teslimat: ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde mal gönderdi.
Özel Geçiş oranı:% 99
Parsel ele geçirildiğinde veya herhangi bir kalite problemi bulunduğunda, tekrar gönderme politikası kullanılabilir.
Satış sonrası servis:
İkinci kez müşterilerimiz için indirimler mevcuttur. Kendinizi tanıtmak için tarifler ve profesyonel önerilerde bulunabiliriz. Malların gönderilmesinden sonra takip numarası ve ambalaj fotoğrafları hızlıca verilebilir. Biz her zaman burada seni bekliyoruz!


Başlıca ürünlerimiz sizi bekliyor:
Anabolik Steroid Tozları
Yarı mamul Steroid sıvısı
Peptidler
Erkek geliştirme tozu
Ağrı kesici tozları
Nootropik Ajan
SARMler
Yağ kaybı
Steroid Solventleri: BA, BB, GSO, Guaiacol, EO, PEG vb.
Araçlar ve Cihazlar: Filtre, Crimper, Flakonlar, kapaklar, vb.

SARM Listesi
MK-2866 (Ostarin)
RAD-140 (Testolon)
MK-677 (Ibutamoren; Nutrobal)
LGD-4033 (Ligandrol; Anabolicum)
S4 (Andarine)
SR9009 (Stenabolik)
SR9011
YK11
GW501516 (Kardarin) / GSK-516)
AICAR'ın
S-23
LGD-3303
GW-0742
MK-1775
ACP-105İletişim bilgileri
Hongkong  Saichuang  Pharmaceutical  Technology  Co.,Ltd

İlgili kişi: Lin.z

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)