Hongkong Saichuang İlaç Teknolojisi Co, Ltd

Bizi tercih edin, sizi bekliyor en iyi, profesyonel steroid ekibi!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hongkong  Saichuang  Pharmaceutical  Technology  Co.,Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Şirket, pazarın talebine uygun ince kimyasal, biyokimyasal, ilaç ve ara ürünlerini araştırmak için Ar-Ge departmanına büyük fon ve beyin yatırımı yapmaktadır. Üst düzey araştırma grubu, gelişmiş cihaz ve iyi bir bilimsel atmosfer, Ar-Ge kalitesini garanti eder. Tesisteki tüm ürünler Ar-Ge departmanının meyvesidir. Ürünlerimiz, çoğu uluslararası standarda ulaşan, gelişmiş iç pazar standartlarına ulaşmaktadır.

  Şirketin sermayesi 100 milyon RMB'nin üzerinde. GMP standardına göre, şirket gelişmiş ekipmanlarla donatılmış 10000 m2'lik bir tesis inşa etti. Fabrika tam bir QA ve QCsistemine sahiptir. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyete sahip çeşitli analiz cihazlarına sahiptir. Şirket ISO9001 onayını aldı. İhracat ve ithalat yetkisine sahibiz.

  biz müreffeh bir gelecek yapmak için dünya çapında imal ve ticaret şirketi ile işbirliği yapmak için istekliyiz.

 • OEM / ODM
  "Önce insanlar, bilim ve teknolojinin gelişmesinde öncülük eden, topluma hizmet eden", "bilim ve teknolojiyi bir evlilik olarak bağlayan" yola çıkmakta ısrar eden, yüksek standartta, yeni teknolojiyi, yüksek kaliteyi temel alan kurumsal bir fikri savunuyoruz. .bir kimya endüstrisinin yönettiği, ürettiği yüksek teknoloji yeteneğine sahip bir gruba sahibiz,
  Her türlü profesyonel ve teknik personelin toplam şirket sayısının% 30'unu oluşturduğu,
  araştırma, geliştirme, yeni yüksek teknoloji ürünü üretimi, yenilikçi ürünler tanıtmak için ayrılmıştır
  sürekli pazara. yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyete sahip çeşitli analiz cihazlarına sahibiz,
  HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için. Şirket ISO9001 onayını aldı.

 • Ar-Ge
  O fabrikanın tam bir QA ve QC sistemi var. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyete sahip HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi çeşitli analiz cihazlarına sahibiz.

  Personelimiz yorucu çabalarla yüksek kalite ve mükemmel marka arayışı içinde olacak ve "samimi, çalışkan, incelikli, yukarı doğru" girişimci ruhu devralacak, birinci sınıf ürünlerle "yaşam, hizmet veya kalite ruhu" işletme yönetimi teorisini takip edecek ve pazarın taleplerini karşılamak için yüksek kaliteli hizmet.

İletişim bilgileri
Hongkong  Saichuang  Pharmaceutical  Technology  Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. linda

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)